Informuojame, kad europosparama.lt specialistai kartu su Kauno mokslo ir technologijų parku 2016 m. sausio 21 dieną organizavo viešąjį “Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai” priemonės (toliau “Priemonė”) aptarimą Mokslo parko atstovams.

Seminaro pagrindinė nauda – atsakymas į klausimą Kaip sužinoti ar mano idėja atitinka priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo“ reikalavimus?

Seminaro metu buvo pristatyti kai kurie Priemonės aprašo aspektai, aptariami Europos Komisijos reglamento (ES) Nr. 651/2014, Frascati ir Oslo vadovų straipsniai, įtakojantys Priemonės įgyvendinimą. Buvo aptariami atvejai, susiję su MTEP (Moklsiniai tyrimai ir technologinė plėtra) veiklų įgyvendinimu Informacinių technologijų srities įmonėse.

Su seminaro medžiaga galite susipažinti atsiuntus mums paklausimą – info@europosparama.lt

Taip pat galite susipažinti su LVPA organizuotu seminaru, kurio Online transliaciją galite rasti čia: https://www.youtube.com/embed/SQBGsPetOyw

www.europosparama.lt komanda teikia visas konsultacijas bei parengia visą reikalingą dokumentaciją pagal priemonę ES paramai gauti „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“. Norintys dalyvauti kvietime gali kreiptis šiuo telefonu – 868 717 007 arba užduoti savo klausimus el. paštu: info@europosparama.lt

 

 

 

 

Komentarai ( 0 )

    Rašyti komentarą

    Your email address will not be published. Required fields are marked *